Методичне об’єднання вчителів інформатики міста Полтави

Головна » 2016 » Березень » 31 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики міста
16:23
Засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики міста

31 березня 2016 року на базі ММК відбулося чергове останнє в цьому навчальному році засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики міста. Відкрила засідання методист ММК Саркісова Н.Я., яка запропонувала вчителям ознайомитися із планом засідання, переглянувши відеоролик, створений за технологією відеоскрайбінгу. 
Під час засідання Саркісова Н.Я. зупинилася на питаннях закінчення навчального року, проведення ДПА в 9 класі та проаналізувала результати участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з інформаційних технологій, Міжнародному Чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий байт».

За результатами обласної інтернет-олімпіади з інформатики вчителі отримали для свої учнів-переможців дипломи.
Матвієнко Ю.С. (ЗШ №9) розповіла про підготовку учнів до участі в конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів МАН та представила роботу свого учня, який на І етапі посів перше місце. Бабенко Ю.В. (ЗШ №30) наголосила на основних організаційних моментах, на які слід звертати увагу вчителю, готуючи учнів до конкурсу.
Сидоренко Т.В. (гімназія №13) представила вчителям ігрову програму, яку розробили її учні, беручі участь у міському та регіональному етапах Міжнародного Чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт».
Щороку вчителі інформатики підвищують свій професійний рівень, поглиблюють свої фахові знання. Підтвердженням цьому є атестація педагогічних працівників. Досвідом своєї роботи в міжатестаційний період поділилися з колегами Кабась Т.В.  (ЗШ №5) та Буряк В.В. (гімназія №17), що атестувалися в 2016 році на підтвердження вищої категорії.
Під час засідання були обговорені питання, що стосуються викладання інформатики у 5 та 8 класах. З вересня 2016 року у 5 клас прийдуть учні, які вже три роки вивчали предмет у початковій школі. Тому вчителі були  ознайомлені із новою програмою з курсу ІНФОРМАТИКА 5–9 класи загальноосвітніх навчальних закладів (для учнів, які вивчали інформатику в 2-4 класах).
Щороку проводилася підготовка вчителів до викладання інформатики в середній школі. Так в попередні роки були проведені тренінги, вебінари, що стосувалися викладання у 5, 6 та 7 класах. Цього року за результатами обласних тренінгів вчителі ліцею №1 Суворова С.С. та Ільченко О.О. стали тренерами міського рівня по підготовці вчителів до викладання інформатики у 8 класах. Суворова С.С. ознайомила вчителів із програмою майбутніх тренінгів для вчителів інформатики “Основи алгоритмізації та програмування”.
Одним із засобів формування в учнів предметної ІКТ-компетентності та ключових життєвих компетентностей, таких як інформаційно-комунікаційна, навчальна, комунікативна, математична, соціальна, громадянська, здоров’язбережувальна є розв’язування ними компетентнісних завдань, які трапляються в житті та навчальній діяльності. Іванова В.В. ознайомила вчителів із системою компетентнісних завдань в курсі Інформатики 3-9 класів.
Методист ММК Саркісова Н.Я. акцентувала увагу вчителів на навчанні Мережній академії Cisco з курсу «Основи апаратного та програмного забезпечення». Навчання в академії дасть можливість вчителям на базі своїх ЗНЗ відкрити Мережні академії Cisco і створити класи для навчання учнів. Наразі в ЗШ №28 (вчитель Саркісова Н.Я.) вже відкрита академія та всі бажаючі учні стали студентами та опановують дистанційний курс «Всеохоплюючий Інтернет».
По закінченні засідання вчителі обговорили проблемні питання, з якими стикаються під час викладання курсу інформатики. А саме, підготовкою учнів до олімпіади з програмування, викладанням предмету у 5 класах в 2016-2017 н.р. за відсутності підручників та ін. Результатом засідання методичного об’єднання вчителів стати вироблені певні напрямки колективних форм роботи вчителів інформатики на наступний навчальний рік.
.

Переглядів: 256 | Додав: Natalija | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Четвер, 25.04.2019, 13:46
Вітаю Вас Гість

Корисні посилання

Форум інформатиків Полтавщини
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 8 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux)
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 7 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів (ОС Linux)

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів

Календар

«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0