Головна » 2013 » Березень » 20 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики міста
Засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики міста
19 березня на базі ЗШ № 23 відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів інформатики міста.
Методист Саркісова Н.Я. ознайомила вчителів із наступними питаннями:
- про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2012/2013 н.р. (лист  МОНмолдьспорту України від 08.02.2013 р. № 1/9 – 92);
- особливості проведення державної підсумкової атестації з інформатики в 9 та 11 класі;
- підготовка вчителів до викладання інформатики з 2 та 5 класів у 2013-2014 н.р.;
- результати участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій;
- результати проведених тренінгів з курсів за вибором за програмою «Онлайнова освіта. Профільне навчання».

Під час засідання було розглянуто ряд важливих питань.
З аналізом олімпіадних завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій виступили вчителі – члени журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій Буряк В.В.(гімназія №17), Ільченко О.О. (ліцей №1), Пилюк С.С (гімназія №32).

За підсумками Дев’ятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» два вчителя інформатики стали лауреатами цього конкурсу. Це вчителі Матвієнко Ю.С. (гімназія №9) та Микитась Л.М. (гімназії №30), які познайомили вчителів із власними проектами, які були надіслані на конкурс.

Питання інноваційних форм впровадження ІКТ: веб-квестами та кластерами познайомила присутніх Конюшенко Т.Л.-  вчитель інформатики СЗШ №3. Тетяна Леонідівна та вчитель інформатики ЗШ № 8 Левченко-Трихна Олена Іванівна розповіли вчителям про участь своїх закладів у Всеукраїнському веб-квесті «Безпечний Інтернет», який проходив у лютому 2013 р. Диплом учасника веб-квесту отримала заступник з НВР ЗШ №8 Козіна Ірина Олексіївна.

Традиційним під час весняних засідань міського методичного об’єднання вчителів інформатики стала презентація власного педагогічного досвіду та методичних розробок вчителями, що атестуються. Такий досвід представили вчителі: Ільченко О.О. (ліцей №1), Якушев М.Г.(гімназія №28), Сердюк В.В. (гімназія №17), Ковнір А.О. (ЗШ №2).

З результатами конкурсу на кращу розробку уроку з інформатики для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів від журналу «Інформатика та інформаційні технології» ознайомила вчителів Кібкало А.І.(ЗШ №22), яка за результатами конкурсу отримала 2 місце. В конкурсі приймали участь ще три вчителя інформатики міста Полтави – Матвієнко Ю.С. (гімназія №9), Бабенко А.В. (гімназія №30), Зобенкова Д.О. (ЗШ №40) матеріали всіх вчителів були надруковані в журналі «Інформатика та інформаційні технології», №4 за 2012 р.

Важливим на сьогодні є питання участі вчителів міста в різноманітних вебінарах та онлайн-конференціях. Практичні рекомендації щодо встановлення та налаштування програми Microsoft Lync TM 2010 Attendee для проведення вебінарів детально висвітлили вчителі інформатики Якушев М.Г. (гімназія № 28) та Суворова С.С. (ліцей № 1).

Під час засідання також було проведено діагностування вчителів з метою планування роботи методичного об’єднання на 2013-2014 н.р.

Переглядів: 753 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 20.04.2024, 01:02