3 вересня 2015 року на базі міського методичного кабінету відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики.
На початку засідання методистом Саркісовою Наталією Яківною був підведений підсумок роботи методичного об’єднання вчителів інформатики за 2014/2015 навчальний рік. Особлива увага була приділена особливостям вивчення інформатики у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Вчителі були ознайомлені з методичними рекомендаціями МОН, ПОІППО щодо вивчення інформатики у 2015/2016 навчальному році. Велика увага була приділена вивченню інформатики в 7 класі. Саркісова Н.Я. зосередила увагу вчителів на змінах, внесених до програми з інформатики для учнів 5-9 класів.
З 2015/2016 н.р. в роботі міського методичного об’єднання відбудуться зміни – розпочнуть діяти нові форми колективної роботи вчителів: методичний коучинг та два експериментальних педагогічних майданчика.
Під час засідання розглядалися також наступні питання:
- атестація 2016 (вимоги до кваліфікаційних категорій педагогів);
- навчання вчителів на дистанційних курсах (за програмами курсів за вибором) для загальноосвітніх навчальних закладів від навчальних академій Cisco та Oracle;
- порядок ведення класного журналу;
- методичні рекомендації щодо ведення зошитів з інформатики учнів 5-11 класів;
- організація безпечної роботи з ресурсами Інтернету;
- результати Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності Бобер 2014 (лист МОН від 10.08.15 № 2/2-14-1585-15).
З підсумком роботи динамічної фокусної групи з питань ведення документації вчителем інформатики за 2014/2015 н.р. виступила вчитель інформатики ЗШ №5 Кабась Тетяна Валеріївна.
Пилюк Світлана Сильвестрівна, методист ЦОІТ ММК акцентувала увагу вчителів на питанні інформаційного простору навчального закладу.
Вчитель інформатики гімназії №33 Кривко Наталія Валеріївна, яка стала учасником першої національної (не)конференції для шкільних педагогів «EdCamp Ukraine», виступила з питанням «Будуємо разом спільноту відповідального вчительства». Наталія Валеріївна розповіла про нові формати сесій (панельні дискусії, школа навпаки, практикуми, спрінт-презентації, персональний коучинг, зустрічі з дитячими письменниками, кінозал, творчі майстер-класи) та тренди, про які говорили (стандарти покоління Z, нові медіа в класі, гейміфікація освіти, STEM і ТРВЗ, перевернутий клас, скрайбінг, критичне мислення, фінансова грамотність, профорієнтаційні послуги).
Матеріали МО розміщені у відповідному розділі сайта.
|