Головна » 2017 » Травень » 16 » Вітаємо переможицю Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»!

13.05.2017 у м.Київ відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Конкурс здійснює Український державний центр позашкільної освіти спільно з Громадською організацією «Всесвіт у гармонії», Молодіжною громадською організацією «Київський Інтелект Клуб», Інтернет клубом ASUS CyberZone. Вітаємо ученицю 10-А класу Полтавської ЗШ № 30 Марину Авакову, яка разом з учителем інформатики Бабенко Анастасією Володимирівною вибороли І місце в номінації «Відеомонтаж». За перемогу Марина отримала Диплом І ступеня Міністерстава освіти і науки України, золоту медаль та подарунок Gaming Pad.

Конкурс проводився у наступних номінаціях: «Програмна розробка»; «Програмно-апаратна розробка»; «Статична 2D графіка»; «Статична 3D графіка»; «2D-анімація»; «3D-анімація»; «Веб-сайт»; «Відеомонтаж»; «Розробка комп’ютерної гри» та з кіберспорту у номінація «DOTA 2» та «CS:GO».
Бабенко А.В.: «День складний через нічні переїзди, день прогулянок під дощем, день переживань та очікування результату, але ... це день прогулянок Київом))) це день перемоги на Всеукрі)))) це день переповнений позитивними емоціями))) це день нових знайомств))) це надзвичайний день)))) саме через такі дні я і люблю свою професію))) чудове завершення навчального року. Щоб перемагати потрібно діяти, а не мріяти!!!»

Переглядів: 418 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 29.03.2024, 10:56