Головна » 2016 » Травень » 4 » Творчі педагогічні майданчики вчителів інформатики підбивають підсумки
Творчі педагогічні майданчики вчителів інформатики підбивають підсумки

Щороку вкінці навчального року вчителі-учасники колективних форм роботи збираються щоб підвести підсумки роботи протягом навчального року.
Цього року у квітні під час підсумкових засідань вчителі проаналізували власну роботу з позиції виконання поставлених завдань на початку навчального року: започаткувати ведення навчальних блогів для учнів 7 класів у формі інформаційно-освітніх середовищ з інформатики для учнів 7 класів. Протягом навчального року вчителі підтримували роботу таких блогів:
- Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів міста Полтави
- Інформаційно-освітнє середовище для учнів 7 класу з поглибленим вивченням інформатики;
- Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів (ОС Linux).
Відповідні засідання творчих педагогічних майданчиків відбулися 26.04.2016, 21.01.2016, 28.04.2016.
Матеріали на блогах розміщувалися у формі уроків для учнів. Учні мали можливість опрацьовувати теоретичний матеріал (в умовах відсутності підручників), виконувати практичні завдання та отримувати інформацію про домашнє завдання.
Вчителі дійшли думки, що на наступний навчальний рік подібна форма колективної роботи має сенс – подібні блоги будуть створюватися для учнів 8 класів. Тому під час засідань вчителі проаналізували програму з курсу інформатики для учнів 8 класу та намітили напрямки подальшої роботи щодо подальшого розвитку інформаційно-освітніх середовищ для учнів міста.

Переглядів: 611 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 20.04.2024, 03:08