Головна » 2012 » Лютий » 28 » Семінар учителів інформатики міста
Семінар учителів інформатики міста
Дія - головний ключ до успіху.
Пабло Пікассо
Саме такими словами було розпочато міський семінар учителів інформатики з теми «Використання акмеологічного підходу у навчанні та вихованні учнів як шлях до особистісного і професійного успіху». Семінар проходив на базі Полтавської загальноосвітньої школи №19. Директор школи Манько Катерина Петрівна познайомила присутніх із досвідом роботи школи та проблемою, над якою працює весь педагогічний колектив закладу: " Підвищення якості знань через формування компетентностей учнів шляхом інтеграції традиційних і нетрадиційних методів роботи”.

Питання особистісно орієнтованого підходу до процесу навчання та виховання як основу створення ситуації успіху висвілила заступник директора Горяєва Ніна Григорівна.
Методист ММК Саркісова Наталія Яківна розкрила питання підвищення якості знань при використанні акмеологічного підходу до змісту освіти, технологій навчання й виховання учнів, управління школою, що дозволить перевести школу з режиму функціонування до режиму розвитку, при цьому значно підвищиться і якість освіти, оскільки усіх суб'єктів освіти систематизуючими стають пізнавальні мотиви, навчання стає внутрішньою потребою, а творче переосмислення дійсності стає провідним.

Вчителі інформатики відвідали урок у 10 класі з теми "Бази даних в Excel” та переглянули фрагменти уроків з використанням інформаційно-комунікаційних технологій: з хімії в 10 класі «Властивості лужних металів. Якісні реакції» (віртуальна лабораторія); з геометрії у 8 класі «Площа многокутників» (електронне тестування); з англійської мови в 5 класі «Свята. Традиції» (електронний підручник).
Завершальним етапом семінару стала ділова гра «Педагогічні прийоми створення ситуації успіху», яку провела з учителями практичний психолог школи Власко Тетяна Леонідівна.

Переглядів: 988 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 29.03.2024, 13:23