Головна » 2012 » Листопад » 1 » Підготовка до впровадження Національного проекту "Відкритий світ"
Підготовка до впровадження Національного проекту "Відкритий світ"
Впровадження в загальноосвітні навчальні заклади Національного проекту «Відкритий світ», метою якого є створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня,  в Полтавській області започатковано з вересня 2012 року. Брати участь у проекті виявили бажання 71 ЗНЗ Полтавської області, серед яких 7 шкіл м. Полтави: №№ 2, 3, 5, 9, 17, 21, 32.
 Реалізація проекту буде відбуватися поступово.  Для участі у  першому етапі в області відібрано 12 шкіл. Учні та вчителі, які пройдуть навчання за програмою , до кінця року будуть забезпечені персональними комп’ютерами, а навчальні аудиторії інтерактивними дошками та спеціальним програмним забезпеченням.
Полтавські заклади розпочнуть участь у  НП "Відкритий світ” у другому етапі.  У рамках тренінгу шкільними координаторами були створені тренінгові майданчики, реалізовані навчальні проекти, опановані нові інформаційно-комп’ютерні технології та розглянута  методика їх використання у навчальному процесі.
Панувала творча та ділова атмосфера, адже  курс передбачає активну участь педагогів. Попереду у шкільних координаторів - велика робота: навчання вчителів-предметників  7-х класів.  Учителі шкіл-учасниць проекту з нетерпінням чекають на початок тренінгу, кожен розуміє, що курс допоможе їм використовувати  інформаційно-комунікаційні технології для того, щоб розвивати уяву учнів та зацікавленість їх у навчанні.
Міський координатор та учасники тренінгу вдячні адміністрації гімназії № 17, на базі якої проходили заняття, за створені гарні умови, завдяки яким можна сміливо звітувати про готовність міста до реалізації НП "Відкритий світ”.
Переглядів: 647 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 29.03.2024, 01:39