Головна » 2016 » Квітень » 19 » Переможці Всеукраїнського конкурсу проектів
Переможці Всеукраїнського конкурсу проектів

16–17 квітня 2016 р. в м. Одеса відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». Команда від Полтавської області, яку представляли учениця 10–А класу Беспалько Анастасії та учитель інформатики Бабенко Анастасія (ЗШ №30), виборола абсолютее І місце. Вітаємо з перемогою!
В конкурсі було представлено проекти учнів 6–11-х класів з 55 міст України у 5-ти категоріях.
1. Анімація «Весела наука».
2. Графіка «Залежність людства від технічного прогресу».
3. Короткометражний  фільм «Емпатія – відчуй себе на місці іншої людини».
4. Фотографія «Піймай момент щастя».
5. Додатки для мобільних пристроїв.
Єдиною командою від Полтавської області у фіналі конкурсу стала команда Полтавської ЗШ №30 у складі учениці 10–А класу Беспалько Анастасії та учителя інформатики Бабенко Анастасії Володимирівни.

Анастасія захищала свою роботу у категорії «Фотографія», представивши на розсуд журі фото свого маленького братика Максимка.
Учасників конкурсу радо зустріла приватна школа-ліцей «Чорноморський». Всі учасники отримали на згадку сувеніри.

Бабенко А.В.: «Хочеться відзначити високий рівень організації конкурсу. В перший день після захисту всіх робіт було організовано захоплюючу екскурсію містом, під час якої ми пройшли найвідомішим туристичним маршрутом: від Тещиного мосту через Палац Воронцова, Потьомкінські сходи, Морвокзал до Соборної площі. На другий день відбулося урочисте нагородження переможців у «Банкірському домі» зі святковим концертом. Так, із завмиранням серця та великою надією ми очікували на результат. І це сталося! Ми вибороли абсолютне І місце, отримали Золоту медаль, диплом І ступеня, кришталевий кубок, ученицю нагородили сучасним планшетом, а учителя – грошовою винагородою. А окрім цього, ми отримали багато яскравих вражень, позитивних емоцій та натхнення на участь у наступних конкурсах».

Переглядів: 598 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 28.03.2024, 11:51