22:51 Міський семінар учителів інформатики «Актуальні проблеми викладання курсів за вибором у старшій школі за програмою «IT-освіта» | |
![]() Метою семінару, який відбувся 17 лютого 2011 року на базі Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П.Котляревського, було обмін досвідом між учителями інформатики, які в цьому році викладають курси за вибором у 10 класах, намітити шляхи якісного впровадження курсів за вибором на 2011-2012 н.р., проаналізувати різноманітні форми і методи стимулювання творчої активності учнів під час вивчення тем за програмами курсів, розглянути можливість виховання учнів на уроках інформатики через використання інформаційних технологій. ![]() ![]() ![]() Під час обговорення своїм досвідом ділилися як досвідчені вчителі, так і молоді спеціалісти, оскільки майже всі вчителі інформатики протягом жовтня – грудня 2010 року для підвищення свого фахового рівня взяли участь у системі тренінгів за програмою «Онлайнова освіта. Профільне навчання», організованих Міністерством освіти і науки України. Під час тренінгів були опановані абсолютно нові, як для учнів, так і для вчителів, ІТ технології - блоги, онлайнове відео, інтерактивні он-лайнові навчальні ресурси, системи обміну миттєвими повідомленнями тощо. На семінарі виступали: Кабась Т.В. (СЗШ №5), Сердюк В.В. (НВО №16), Пазечко Д.О. (ЗШ №25), Вихристюк С.В. (ЗШ №34), Мамон Є.В. (ЗШ №8), Кривко Н.В. (гімназія №33). | |
|
Всього коментарів: 0 | |
Вхід на сайт |
---|
Пошук |
---|
Календар |
---|
Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |