Методичне об’єднання вчителів інформатики міста Полтави

Каталог файлів

Головна » Файли » Методичні розробки » Методичні розробки

Розробка дидактичних та роздаткових матеріалів до уроків інформатики в 5-6 класах.
[ Викачати з сервера (1.40 Mb) ] 09.04.2013, 21:29
У методичній розробці представлені теоретичні матеріали, практичні та самостійні роботи, тестові завдання та контрольні роботи з тем курсу «Інформатика» в 5-6 класах «Операційні системи», «Графічний редактор», «Текстовий процесор». Матеріали посібника доповнені електронними мультимедійними даними, які представлені у вигляді презентацій до відповідних тем курсу.
Розробку рекомендовано вчителям інформатики, які викладатимуть предмет у 5-6 класах за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.

Матеріали методичної розробки містять результати роботи творчої групи вчителів інформатики з теми «Розробка дидактичних та роздаткових матеріалів до уроків інформатики в 5-6 класах».
Методична розробка складається з п’яти частин і містить теоретичний матеріал, практичні та самостійні роботи, тестові завдання та контрольні роботи з тем курсу «Інформатика» в 5-6 класах «Операційні системи», «Графічний редактор», «Текстовий процесор».
У першій частині розробки містяться теоретичні відомості, необхідні для засвоєння матеріалу за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Друга частина містить практичні роботи з відповідних тем, які сприятимуть формуванню практичних навичок учнів, вмінь проводити основні операції над інформаційними об’єктами, розвитку творчого мислення.
У третій частині подані завдання для самостійної роботи учнів. Під час виконання яких в учнів формуються основні прийоми роботи з програмним забезпеченням, розвивається вміння самостійного пошуку рішень.
Четверта частина розробки містить тестові завдання із запропонованих тем курсу, які логічно доповнюють три перші частини розробки.
У п’ятій частині наведені контрольні роботи, що допоможуть вчителю визначити рівень навчальних досягнень учнів із тем курсу.
Матеріали розробки доповнені електронними мультимедійними даними, які представлені у вигляді презентацій до тем курсу, які можна використовувати під час пояснення нового матеріалу та закріплення основних понять.
Посібник рекомендовано вчителям, які викладатимуть предмет «Інформатика» в 5-6 класах за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.
Категорія: Методичні розробки | Додав: Natalija
Переглядів: 1854 | Завантажень: 478 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Четвер, 25.04.2019, 13:53
Вітаю Вас Гість

Корисні посилання

Форум інформатиків Полтавщини
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 8 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux)
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 7 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів (ОС Linux)

Категорії розділу

Методичні розробки [2]

Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0