Методичне об’єднання вчителів інформатики міста Полтави

Семінар учителів інформатики міста

Дія - головний ключ до успіху.
Пабло Пікассо
Саме такими словами було розпочато міський семінар учителів інформатики з теми «Використання акмеологічного підходу у навчанні та вихованні учнів як шлях до особистісного і професійного успіху». Семінар проходив на базі Полтавської загальноосвітньої школи №19. Директор школи Манько Катерина Петрівна познайомила присутніх із досвідом роботи школи та проблемою, над якою працює весь педагогічний колектив закладу: " Підвищення якості знань через формування компетентностей учнів шляхом інтеграції традиційних і нетрадиційних методів роботи”.
Питання особистісно орієнтованого підходу до процесу навчання та виховання як основу створення ситуації успіху висвілила заступник директора Горяєва Ніна Григорівна.
Методист ММК Саркісова Наталія Яківна розкрила питання підвищення якості знань при використанні акмеологічного підходу до змісту освіти, технологій навчання й виховання учнів, управління школою, що дозволить перевести школу з режиму функціонування до режиму розвитку, при цьому значно підвищиться і якість освіти, оскільки усіх суб'єктів освіти систематизуючими стають пізнавальні мотиви, навчання стає внутрішньою потребою, а творче переосмислення дійсності стає провідним.

Вчителі інформатики відвідали урок у 10 класі з теми "Бази даних в Excel” та переглянули фрагменти уроків з використанням інформаційно-комунікаційних технологій: з хімії в 10 класі «Властивості лужних металів. Якісні реакції» (віртуальна лабораторія); з геометрії у 8 класі «Площа многокутників» (електронне тестування); з англійської мови в 5 класі «Свята. Традиції» (електронний підручник).
Завершальним етапом семінару стала ділова гра «Педагогічні прийоми створення ситуації успіху», яку провела з учителями практичний психолог школи Власко Тетяна Леонідівна.

Понеділок, 27.01.2020, 10:40
Вітаю Вас Гість

Корисні посилання

Форум інформатиків Полтавщини
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 8 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux)
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 7 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів (ОС Linux)

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів

Календар

«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0