Методичне об’єднання вчителів інформатики міста Полтави

Курси за вибором

1. Мicosoft Excel у профільному навчанні

Програма призначена для організації вивчення курсу інформатики за вибором в 10-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів в обсязі 52 год. Профілі навчання: біолого-хімічний, біолого-географічний, біотехнологічний, хіміко-технологічний, фізико-хімічний, агрохімічний, фізико-математичний, фізичний, екологічний, економічний.  Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №1 від 13.01.2011 р.).

2. Основи алгоритмізації та програмування

Курс призначено для 10-11 класів інформаційно-технологічного профілю, а також тих, які навчаються за програмою академічного рівня. Передбачено варіативність обсягів навчального матеріалу: 70 або 105 годин. Базове середовище програмування - Delphi. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №1 від 13.01.2011 р.).

3. Основи візуального програмування

Курс розраховано на ведення протягом одного навчального року (35 год.), по одній годині на тиждень, навчання за програмою курсу може проводитися також протягом одного півріччя, по дві години на тиждень. Матеріал може викладатися у старших класах шкіл, ліцеїв та гімназій усіх профілів як у межах базового курсу інформатики, так і доповнюючи його.

4. Основи веб-дизайну

Курс розрахований на 35 годин і може викладатися в середніх навчальних закладах будь-якого профілю після вивчення в межах базового курсу інформатики основних понять Інтернету та засад комп’ютерної графіки, тобто у старших класах основної школи.

5. Основи Інтернету

Курс розраховано на вивчення протягом одного півріччя (17 год.), по одній годині на тиждень, навчання за програмою курсу може проводитися також протягом 8–9 тижнів, по дві години на тиждень.

6. Основи комп'ютерної графіки

Курс розрахований на 35 навчальних годин і може викладатися в старших класах середніх навчальних закладів будь-якого профілю.

7. Основи створення комп'ютерних презентацій

Обсяг курсу становить 17 навчальних годин, з яких принаймні 2 години слід відвести для захисту курсових проектів. Курс розрахований на викладання в середніх навчальних закладах будь-якого профілю.

8. Інформаційний працівник

Курс розраховано на вивчення протягом одного семестру навчального року, по 2 год на тиждень, або протягом навчального року по 1 год на тиждень
(35 навчальних годин). Цей навчальний курс допоможе учням набути навичок практичного застосування інформаційних технологій і суттєво поповнити загальний багаж знань. Виконуючи шість проектів, пов'язаних із видавничою справою, фільмотворенням, веб-дизайном, моделюванням процесів, статистичними розрахунками, учні матимуть можливість відчути себе в ролі письменника, режисера, науковця, програміста.
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №1 від 13.01.2011 р.).

9. Основи комп’ютерної безпеки

Обсяг курсу становить 17 годин. Курс може викладатися в середніх навчальних закладах будь-якого профілю в 10 або 11 класі.

10. Інформаційні технології проектування

Курс розраховано на вивчення протягом одного семестру навчального року, по 4 год на тиждень, або протягом навчального року по 2 год на тиждень
(70 навчальних годин).

11. Сучасні офісні інформаційні технології

Курс розрахований на 70 навчальних годин і може викладатися в старших класах середніх навчальних закладів будь-якого профілю.

12. Основи баз даних

Курс призначено для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів будь-яких профілів і напрямів спеціалізації. Програма дає змогу вивчати курс у двох варіантах: базовому в обсязі 17 годин та розширеному в обсязі 35 годин.

                           13. Основи апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера

Курс розраховано на 140 годин, по 4 години за рахунок годин варіативної частини навчальних планів. Курс розраховано на учнів старших класів фізико-математичного, природничого, інформаційно-технологічного та технологічного профілів, які мають хорошу фізико-математичну підготовку та хочуть отримати професійні знання з основ апаратного та програмного забезпечення персонального комп’ютера.

                                                                14. Основи програмування на С#

Курс розраховано для учнів ліцеїв і класів фізико-математичного, природничого та інформаційно-технологічного профілів, які мають достатню математичну підготовку. Курс розраховано на 140 годин, по 2 години на тиждень у 10-11 класах. При наявності варіативних годин курс можга провести за один рік з навантаженням 4 год. на тиждень.

                                                            15. Інформаційні технології у бізнесі

Курс розрахований на 70 навчальних годин протягом одного навчального року по 2 год. на тиждень.

                   16. Інформаційні технології проектування. Основи автоматизованого проектування

Курс розрахований на 70 навчальних годин протягом одного навчального року по 2 год (спарені) на тиждень.

Понеділок, 27.01.2020, 10:40
Вітаю Вас Гість

Корисні посилання

Форум інформатиків Полтавщини
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 8 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux)
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 7 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів (ОС Linux)

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів

Календар

«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0