Головна » 2013 » Серпень » 30 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики
Засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики
27 серпня на базі Полтавської гімназії №17 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів інформатики. Місце проведення заходу було обране не випадково. У 2013 році Полтавська гімназія №17 стала однією з двох закладів освіти Полтавської області відібраних для участі в Національному проекті «Відкритий світ», який відкриває світ сучасних освітніх технологій та рівний доступ до якісного шкільного навчання світового рівня. З вересня 2013-2014 н.р. в гімназії розпочнеться активна реалізація даного проекту.

2013-2014 н.р. відкриває нову еру у викладанні курсу «Інформатика» - учні 5 класів розпочнуть вивчати цей предмет, а учні 2 класів будуть опановувати курс «Сходинки до інформатики».

Саме питання викладання предмету «Інформатика» у 5 класі стало провідним під час засідання. Методист ММК Саркісова Н.Я. познайомила вчителів з документами МОН, що стосуються організації навчально-виховного процесу у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів. Завідувач Центром практичної психології і соціальної роботи ММК Горошко Т.В. зупинилася на психологічних особливостях учнів 5 класів. Також під час засідання був підведений підсумок роботи методичного об’єднання вчителів інформатики за 2012-2013 навчальний рік, намічені форми роботи вчителів інформатики на 2013-2014 н.р. та розглянуті наступні питання:

-          організація навчального процесу з інформатики у 2013/2014 навчальному році в 6-11 класах;

-          використання інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов для роботи у кабінетах інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій загальноосвітніх навчальних закладів;

-          загальні рекомендації щодо календарного планування та ведення класних журналів;

-          результати участі учнів м. Полтави в IV етапі Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій.

В ході засідання виступали:

-          Сердюк Віктор Вікторович (Полтавська гімназія №17) познайомив вчителів з технічним забезпеченням, яке отримав заклад в рамках Національного проекту «Відкритий світ» та шляхами реалізації проекту.

-          Кривко Наталія Валеріївна (Полтавської гімназії №33) поділилася враженнями від участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013» в номінації «Інформатика». Методист Саркісова Н.Я. познайомила вчителів з підсумками конкурсу та методичними проблемами фахової підготовки вчителів інформатики, які виникли під час конкурсу.

-          Ворвихвіст Тетяна Яківна (ЗШ №26) зупинилася на питанні «Використання здоров’язберігаючих технологій на уроках інформатики. Рухомі вправи на уроках з інформатики. Вправи для очей».

Матеріали МО можна скачати на відповідній сторінці сайту.

Переглядів: 687 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 26.04.2024, 00:46