Головна » 2017 » Квітень » 11 » Підбиваємо підсумки колективних форм методичної роботи з учителями
Підбиваємо підсумки колективних форм методичної роботи з учителями

Традиційно у квітні підводяться попередні результати колективних форм роботи вчителів інформатики.
У цьому навчальному році вчителі-учасники творчих педагогічних майданчиків продовжили роботу у напрямку ведення наступних навчальних блогів для учнів 8 класів:
- Інформаційно-освітнє середовище для учнів 8 класу (математичний профіль);
- Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави;
- Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux).
Відповідні підсумкові засідання творчих педагогічних майданчиків вчителів інформатики відбулися 4 квітня на базі ММК, 5 квітня на базі СШ № 3, 6 квітня на базі ЗШ № 10.
Роботу інформаційно-освітнього середовища для учнів 8 класу гімназій з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму підтримують вчителі Полтавських гімназій №№ 6, 17, 21, 31, 32, 33 (керівники творчого педагогічного майданчика – Міхопарова О.В., гімназія № 31, Сердюк В.В., гімназія № 17). Під час засідання вчителі дійшли висновку про необхідність переформатування існуючого підходу до публікації навчальних матеріалів на блозі. Навчальний блог міститиме додаткову корисну інформацію по темам, що вивчаються: посилання на інтернет-джерела, навчальні відео-матеріали, інтерактивні вправи, тести.
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави функціонує завдяки злагодженій роботі вчителів ЗНЗ №№ 3, 4, 8, 13, 16, 19, 24,28, 29, 32, 34, 38 (керівники творчого педагогічного майданчика - Конюшенко Т.Л., СШ  № 3, Кулініч О.В., ЗШ №19). Під час засідання Конюшенко Т.Л. подякувала вчителям за роботу та відмітила вчителів ЗНЗ №№ 8, 19, 29, 30, 38, які вчасно публікували навчальні матеріали на блозі. Навчальні матеріали у формі уроків для учнів серед стандартних рубрик містять такі: Пригадаємо, Знайди пояснення термінів, Інтерактивні вправи тощо.
Незначна частини вчителів у місті продовжує виконання навчальної програми з інформатики за допомогою вільно поширювального програмного забезпечення. Тому інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux) підтримують вчителі ЗНЗ № 4, 10, 16, 19, 20, 33 (керівники творчого педагогічного майданчика - Лутфулліна Т.В., ЗШ №10, Кулініч О.В., ЗШ №19). Протягом засідання вчителі дійшли висновку про необхідність зміни у наступному навчальному році призначення матеріалів, що публікуються на блозі: орієнтований блог буде на вчителів.
Вчителі всіх трьох творчих педагогічних майданчиків намітили плани на наступний навчальний рік та домовилися доопрацювати існуючі інформаційно-освітні середовища до кінця травня.

Переглядів: 547 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
Четвер, 28.03.2024, 15:38