Головна » 2016 » Листопад » 2 » Команда «404» міста Полтави стала учасником фінального етапу XV Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Команда «404» у складі  Кулініча Богдана (гімназія №6), Цеслі Антона (гімназія №17), Попова Іллі (гімназія №31), Рожко Дениса (гімназія №33), Левковського Романа (ЗШ №34) стала учасником фінального етапу XV Всеукраїнського турніру юних інформатиків (керівник команди – вчитель інформатики НВК №16 Сидоренко Олександр Олександрович). Турнір був проведений на базі навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка з 27 по 31 жовтня 2016 року.
Упродовж п'яти днів учасники 16-ти команд, що представляли Київ, Волинську, Житомирську, Закарпатську Кіровоградську, Полтавську (2 команди), Харківську (7 команд), Хмельницьку, Чернівецьку області, демонстрували свої знання, вміння і винахідливість.
Відповідно до правил турніру відразу ж після урочистого відкриття відбулося жеребкування команд, що визначило послідовність їхньої участі у змаганнях.
28 жовтня відбувся І тур під час якого команди захищали задачі-проекти, що були виконані ними як домашнє завдання. Захист задачі-проекту відбувався під час проведення дискусій між командою-доповідачем, командою-опонентом та командою-рецензентом. Кожний член журі оцінював виступ команди-учасниці як суму балів, виставлених ним даній команді по кожній дії окремо за відповідною шкалою оцінювання.
ІІ тур проходив 29 жовтня - учасники розробляли та захищали задачі-проекти.
30 жовтня під час ІІІ туру відбувалося розв’язування алгоритмічних задач.
Турнір був організований і проводився Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, Кременчуцьким педагогічним коледжем імені А. С. Макаренка.
Урочисте закриття турніру відбулося 31 жовтня 2016 року.

Переглядів: 567 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 20.04.2024, 14:36