Головна » 2014 » Лютий » 4 » ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
1 та 2 лютого 2014 року команда міста Полтави брала участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, який був проведений на базі Кременчуцького педагогічного училища імені А. С. Макаренка. Команду представляли учні:
11 клас - Назарук Роман (ЗШ №28), Бондаревський Євгеній (гімназія № 33), Лівандовський Альфред (ЗШ № 28).
10 клас - Хомин Назар (ліцей № 1), Колос Федір (гімназія № 31).
9 клас - Кузьменко Олексій (ліцей № 1).
На урочистому відкритті олімпіади учасників привітали проректор з науково-методичної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського Кирилюк М.В., директор Кременчуцького педагогічного училища імені А. С. Макаренка Гальченко І.В., срібний призер Міжнародної олімпіади з інформатики (2013 р., м.Брісбен, Австралія) Роман Фурко.
На заході були вручені дипломи переможцям І обласної Інтернет-олімпіади з інформатики.
В інтелектуальних змаганнях взяли участь юні інформатики із 13 районів і міст області.
ІІІ етап олімпіади з інформатики проходив у два тури протягом двох днів за завданнями, що були спільними для кількох областей України, з використанням системи автоматичної перевірки учнівських робіт.
За результатами змагань учні м.Полтави Назарук Роман та Кузьменко Олексій вибороли дипломи ІІІ ступеня (вчителі Якушев М.Г., Суворова С.С.).
 Із завданнями, розбором задач, списком переможців, фотографіями із заходу можна ознайомитися на сайті «Форум інформатиків Полтавщини» (http://it-pl.at.ua).

Переглядів: 703 | Додав: Natalija | Рейтинг: 0.0/0
П`ятниця, 29.03.2024, 02:54