Методичне об’єднання вчителів інформатики міста Полтави

Головна » Архів матеріалів
30 травня - 13 червня відбувся онлайновий майстер-клас з викладання курсу за вибором "MS Excel у профільному навчанні" для всіх бажаючих учителів інформатики. Автор курсу розповів про методику викладання, продемонстрував розв'язання найскладніших задач, дав відповіді на запитання. План майстер-класу та іншу корисну інформацію розміщено за адресою http://itosvita.ucoz.ua/index/onlajnove_navchannja/0-25.

Переглядів: 337 | Додав: Natalija | Дата: 26.05.2011

17 травня відзначається річниця підписання в 1865 році першої Міжнародної телеграфної конвенції та створення Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ). З 1973 року ця подія відзначалась як Всесвітній день телекомунікацій.
В листопаді 2005 Всесвітній саміт з питань інформаційного суспільства (ВСІС) закликав Генеральну Асамблею ООН проголосити 17 травня Всесвітнім днем інформаційного суспільства, щоб наголосити на важливості інформаційно-комунікаційних технологій і широкого кола питань інформаційного суспільства, піднятих ВСІС. Генеральна асомблея в березні 2006 прийняла резолюцію (A/RES/60/252) яка визначила, що Всесвітній день інформаційного суспільства буде святкуватися щорічно 17 травня.
Переглядів: 339 | Додав: Natalija | Дата: 11.05.2011

4 травня 2011 р. на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулося зaняття для вчителів інформатики  в рамках співпраці управління освіти і ПУЕТ. Заняття проводив асистент кафедри математичного моделювання і соціальної інформатики Ольховський Дмитро Миколайович з теми «Системне програмування з використанням бібліотеки WinAPI в середовищі програмування Visual Studio».
Під час практичного заняття вчителі створювали багато потокову програму.
Робота з багатопроцесорними системами набула значного поширення в останній час. Тому актуальним є розробка оптимізованих на багатопроцесорні системи програм – програм, які працюють на основі багато потокових технологій. Ключовим моментом при програмування програм з використанням декількох потоків є їхня синхронізація. Для цього існує досить багато механізмів, один з найпоширеніших та водночас і простим ... Читати далі »
Переглядів: 354 | Додав: Natalija | Дата: 05.05.2011

Уточнені результати Міжнародного конкурсу з інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій "Бобер" були надіслані на електронні адреси, які використовувалися під час проведення конкурсу, шкільними координаторами.
Звертаємо увагу, що результати учнів 8-11 класів могли стати вищимина 2 бали. У задачі №12 («Клас») за правильний розв’язок помилково нараховувалось 2 бали. Зараз цю помилку виправили – за розв’язок у 13 ходів нараховується 4 бали, за довший – 2 бали. Це суттєво не вплинуло на розподіл учасників у списку, але додалось відмінних і добрих результатів. Відповідні межі залишись старими (див. розділ Статті).
Переглядів: 512 | Додав: Natalija | Дата: 08.04.2011

31 березня на базі Полтавської гімназії № 28 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів інформатики міста, на якому були присутні 42 вчителя. 
На цьому засіданні значну увагу було приділено адмініструванню доступу учнів до ресурсів глобальної мережі Інтернет в кабінетах ІКТ.

В ході семінару учителі заслухали:

- вчителя інформатики гімназії № 33 Кривко Н.В., яка продемонструвала роботу налаштування прокси-сервера за допомогою програми HendyCache,

- вчителя інформатики гімназії № 28 Якушевя М.Г., який  провів майстер-клас "Адміністрування локальної мережі гімназії № 28",

- вчителя інформатики ліцея №1 Ільченко О.О., яка продемонструвала можливості обмеження доступу учнів до негативних, небажаних і небезпечних Інтернет- ... Читати далі »

Переглядів: 358 | Додав: Natalija | Дата: 01.04.2011

17 березня 2011 року в рамках співпраці управління освіти і ПУЕТ та з метою підвищення фахового рівня вчителів інформатики на базі Полтавського університету економіки і торгівлі було проведено четверте заняття з теми «Програмування.
Інтернет-програмування». Заняття проводила старший викладач кафедри економічної кібернетики Карнаухова Ганна Василівна.
Під час заняття вчителі ознайомилися із роботою внутрішньої інтернет-мережею університету Sita, з переліком доступних курсів мережі та переглянули матеріали деяких з них.
Викладач ознайомила вчителів з новою відкритою платформою дистанційного навчання для студентів-заочників, якою зможуть користуватися і вчителі міста. Для них створено спеціальний розділ «Семінар для вчителів середніх шкіл».

Друга половина заняття була практичною. Вчителі працювали з середовищем Visual Studio 2008 (Visual C#).
... Читати далі »
Переглядів: 388 | Додав: Natalija | Дата: 28.03.2011

У рамках соціальної програми "Samsung назустріч знанням", яка реалізується вже п'ятий рік поспіль, компанія "Samsung Electronics Україна" проводить конкурс есе серед учнів і вчителів загальноосвітніх шкіл. Конкурс пройде з 24 лютого по 24 квітня 2011 року за підтримки компаній Intel і "Майкрософт-Україна", а також Інституту інноваційних технологій та Міністерства освіти і науки України.


Переглядів: 370 | Додав: Natalija | Дата: 28.03.2011 | Коментарі (3)

Цього року учні 10 класів вперше мали змогу під час вивчення предмета «Інформатика» розширено вивчати деякі теми за рахунок введення курсів за вибором, програми яких затверджені Міністерством освіти та науки України. Серед таких курсів є такі: «Основи комп’ютерної графіки», «Основи веб-дизайну», «Основи створення комп’ютерних презентацій» та ін.
Метою семінару, який відбувся 17 лютого 2011 року на базі Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П.Котляревського, було обмін досвідом між учителями інформатики, які в цьому році викладають курси за вибором у 10 класах, намітити шляхи якісного впровадження курсів за вибором на 2011-2012 н.р., проаналізувати різноманітні форми і методи стимулювання творчої активності учнів під час вивчення тем за програмами курсів, розглянути можливість виховання учнів на уроках інформатики через використання інформаці ... Читати далі »
Переглядів: 886 | Додав: Natalija | Дата: 17.02.2011 | Коментарі (0)

День безпечного Інтернету (англ. Safer Internet Day) відзначається у перший вівторок лютого. Ідея святкування належить Єврокомісії (січень 2004 року), яка була підтримана європейськими некомерційними організаціями European SchoolNet та Insafe. Головний координатор Дня — некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network).
З 2004 року День безпечного Інтернету став провідною датою в календарі Інтернет-безпеки, почавшись як ініціатива проекту «Безпечні кордони ЄС» (EU Safe Border Project). День безпечного Інтернету вийшов далеко за свої первинні географічні рамки і зараз відзначається більш ніж в 60 країнах світу.
Проводиться він з метою просування безпечного і відповідального використання онлайн- і мобільних технологій у всьому світі, особливо дітьми та молоддю. Щороку проводяться сотні заходів, присвячених проблемам безпечного використання ... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: Natalija | Дата: 06.02.2011

5-6 лютого 2011 року на базі Полтавського університету споживчої кооперації України відбувається ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики в Полтавській області.
Завдання двох турів, роботи учасників, результати двох турів та протокол засідання журі по підвененню підсумків
ІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики в Полтавській області 2010-2011 н.р. можна скачати з сайту http://it-pl.at.ua/index/0-20

Переглядів: 616 | Додав: Natalija | Дата: 06.02.2011

« 1 2 ... 14 15 16 17 »
Четвер, 17.08.2017, 04:56
Вітаю Вас Гість

Корисні посилання

Форум інформатиків Полтавщини
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 8 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 8 класів (ОС Linux)
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів міста Полтави
Інформаційно-освітнє середовище для учнів 7 класу з поглибленим вивченням інформатики
Інформаційно-освітнє середовище з інформатики для учнів 7 класів (ОС Linux)

Вхід на сайт

Пошук

Архів записів

Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0